بازرگانی مودت | ۵ دستاورد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رونمایی شد
40
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-40,single-format-video,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

۵ دستاورد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رونمایی شد

03 اکتبر ۵ دستاورد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رونمایی شد

ه گزارش ایمنا، این طرح ها شامل فناوری کمپوست تولید شده به روش نانو بیورآکتور غشایی، وکیوم تراپی زخم با کاربرد ترمیم زخم وبافت های آسیب دیده اطراف زخم، دستگاه عملگر خطی قابل استفاده درصنایع مختلف به ویژه مهندسی پزشکی وتجهیزات ورزشی، فناوری آنزیم پودرهای شوینده سازگار بامحیط زیست و سامانه حفاظت از اطلاعات سرورهای حیاتی است.
مسوول شرکت نانو صنعت پرشیا در زمینه تولید فناوری کمپوست تهیه شده به روش نانوبیوراکتومی بایوجمی به معاون اول رییس جمهور گفت: این نوع کمپوست ها یک گروه از اصلاح کننده های آلی خاک هستند که با استفاده از پسماند دام و با افزودن برخی ضایعات کشاورزی جهت کنترل میزان مواد مغذی داخل بستر کاشت تهیه می شود. 
وی با اشاره به تکنولوژی بایوجمی، گفت: از ویژگی های این تکنولوژی می توان به افزایش جوانه زنی و ریشه زایی، افزایش سرعت میزان رشد و افزایش میزان سبزینه و باردهی محصولات اشاره کرد. 
مسوول شرکت فن آور پویا سپاهان نیز در مورد سیستم وکیوم تراپی زخم، گفت: این دستگاه قادر است تا با نهایت دقت فشار منفی مورد نیاز را توسط پمپ در درمان زخم فراهم کند، همچنین این دستگاه کاملا هوشمند بوده و دارای دومد کاری پیوسته و متناوب و همچنین نمایشگر دیجیتال و علائم هشدار دهنده است. 
گفتنی است در پایان این مراسم از دکتر مرتضی سقائیان نژاد شهردار اصفهان و دکتر فرشچی ها، دکتر صدیق، دکتر کریمیان اقبال، دکتر لوح موسوی دکتر مصلحی، دکتر شیخ زین الدین و دکتر کشمیری روسای شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از زمان تاسیس تاکنون تقدیر شد. 

بدون نظر

نظر شما چیست؟