بازرگانی مودت | حاشيه هاي ويژه برنامه “شب خاطره ها در شهر روياها”
36
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-36,single-format-link,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

حاشيه هاي ويژه برنامه “شب خاطره ها در شهر روياها”

حاشيه هاي ويژه برنامه “شب خاطره ها در شهر روياها”

ه گزارش ايمنا، مراسم افتتاحيه شهر روياها تحت عنوان “شب خاطره ها در شهر روياها” در حال برگزاري است كه حضور كثير شهروندان در اين مراسم از نكات بارز آن است. 
– اين مراسم در حالي آغاز شد كه مجيد قناد يا همان عمو قناد معروف مجري اين برنامه و مراسم است و تيتراژ برنامه هاي دهه 60 براي حاضرين به نمايش درآمد. 
– دكوراسيون ويژه اين برنامه از نكات قابل توجه اين مراسم است که جلوه اي خاص به فضاي شهر روياها داده و در كنار سينما روياي زير آب جانمايي شده است. 
– پخش آهنگ سريال قصه هاي مجيد از ديگر بخش هاي اين مراسم بود كه حال و هواي خوبي به اين مراسم داد. 
– حضور بچه ها با در دست داشتن بادبادك هاي رنگي و دست و كف و سوت زدن آن ها و همراهي با برنامه نيز در اين مراسم ديدني است. 
– اجراي سرود زنده مدرسه فكر نو تحت عنوان “اي نام تو بهترين سرآغاز” از بخش هاي ديگر اين مراسم بود. 
– حضور ده ها عكاس و فيلمبردار براي انعكاس اين رويداد بزرگ نيز ديدني است. 
– نصب پرچم هاي رنگارنگ در كل فضاي شهربازي روياها و اجراي نورافشاني از ديگر قسمت هاي مراسم شب خاطره ها است كه فضاي بسيار شادي را براي خانواده ها و كودكان فراهم كرده است. 
– پخش زنده سرودهاي اول مهر و دهه 60 تحت عنوان عمو زنجيرباف نيز با اجراي نمايش به صورت زنده برگزار شد.
– پخش زنده سرود صد دانه ياقوت، باز باران با ترانه، اتل متل توتوله، عمو زنجيرباف، بشين پاشو به همراه اجراي نمايش قلقلي با حضور بازيگر ۳۰ سال برنامه قلقلي، خانه مادربزرگه به همراه نمايش عروسكي به صورت زنده نيز از برنامه هاي اجرا شده در اين مراسم است.
– نمايش عروسكي مدرسه موش ها به همراه سرود زنده برنامه اجرا شد. 
– پخش زنده اجراي عروسكي برنامه هادي و هدي به همراه موسيقي زنده اين برنامه در حال برگزاري است.
– نمايش عروسكي كلاه قرمزي به صورت زنده همراه با موسيقي اين برنامه در حال برگزاري است.
– شهردار اصفهان به عنوان اولين سخنران اين جلسه پشت تريبون ايستاد و گفت: جو مراسم امشب هيجان و شادي است نه سخنراني و باتوجه به اينكه آقاي جهانگيري از صبح درگير مباحث افتتاح و بازبيني طرح هاي استان بوده اند خسته هستند لذا چند جمله اي بيشتر صحبت نمي كنم و تريبون را در اختيار آقاي جهانگيري قرار مي دهم تا براي مردم اصفهان سخنراني كنند. 
دكتر سيد مرتضي سقاييان نژاد با اشاره به مباحث تفريح و شادي و ضرورت توجه به اين مباحث، عنوان كرد: تفريح و شادي از شاخصه هاي مهم زندگي سالم است لذا براي اينكه يك زندگي سالم داشته باشيم بايد اوقاتي را به تفريح و شادي اختصاص دهيم. 
وي با اشاره به تفرجگاه هايي از قبيل پارك كوهستاني صفه، پارك ناژوان، باغ پرندگان، تله سيژ و … در اصفهان افزود: آقاي جهانگيري ۶ سال استاندار اصفهان بوده و ظرفيت ها و پتانسيل هاي اصفهان را به خوبي مي شناسد. 
– وي با اشاره به روي ريل قرار گرفتن ۵ واگن از فاز اول خط يك قطار شهري، به معاون اول رييس جمهور پيشنهاد داد همانند مشهد اختيارات خريد واگن و مباحث مربوط به متروي اصفهان را به استانداري واگذار نمايند تا شاهد راه اندازي متروي اصفهان باشيم و وحدت رويه در مديريت قطار شهري اصفهان ايجاد شود. 
دكتر سقاييان نژاد خطاب به معاون اول رییس جمهور گفت: آقاي جهانگيري! مردم اصفهان مي خواهند بدانند وضعيت آب اصفهان به كجا رسيده است؟ 
وي با بيان اينكه رودخانه زاينده رود هويت اصفهان است، خاطرنشان ساخت: خوشبختانه دغدغه آقاي جهانگيري در رابطه با مسئله آب اصفهان بيشتر از مسئولان اصفهان است. 
– شهردار اصفهان خطاب به آقاي جهانگيري گفت: مردم اصفهان وقتي به رودخانه زاينده رود جاري نگاه مي كنند روحشان تازه مي شود و شاداب مي شوند لذا باتوجه به اينكه مردم ديد مثبتي نسبت به شما دارند از شما استدعا داريم در اين رابطه كمك كنيد. 
– وي افزود: ميزان آب هاي زير زميني ۳۵ متر پايين رفته است و پل هاي تاريخي اصفهان از پل مارنان تا پل شهرستان در معرض خطر قرار دارند. 
– شهردار اصفهان اذعان داشت: باتوجه به 

بدون نظر

نظر شما چیست؟