بازرگانی مودت | اجراي طرح “مهر تحصیلی” به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند
14
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-14,single-format-audio,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

اجراي طرح “مهر تحصیلی” به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند

04 اکتبر اجراي طرح “مهر تحصیلی” به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند

به گزارش ايمنا، معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: طرح مهر تحصیلی به طور همزمان ۱۳ شهریورماه به منظور حمایت از دانش آموزان نیازمند و اجرای نیات واقفان خیر اندیش در ۱۵ استان کشور از جمله اصفهان برگزار می‌شود. 
حجت الاسلام احمد شرفخانی افزود: اجرای این طرح، باعث اجرای رویه ای واحد در عمل به نیات مرتبط با کمک به دانش آموزان نیازمند می شود و از اعمال سلیقه های شخصی جلوگیری می کند. 
وی تصریح کرد: در این طرح، موضوعاتی از قبیل خرید لباس و لوازم التحریر دانش آموزان بی بضاعت، هزینه تحصیلی اطفال بی بضاعت، هزینه تحصیل و امرار معاش محصلان، در دستور کار قرار دارد. 
حجت الاسلام شرفخانی ادامه داد: طرح مهر تحصیلی در طول سال و در تمامی استان‌های کشور در راستای اجرای نیت واقفان برگزار می شود اما در سیزدهم شهریور در ۱۵ استان کشور که دارای موقوفات مرتبط و درآمدزا هستند با هدف تجلیل از واقفان و ایجاد وقف های جدید، همایش مهر تحصیلی برگزار خواهد شد. 
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان این که در این طرح اولویت هایی در نظر گرفته شده است، افزود: دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، مناطق محروم و روستایی، ایتام و دانش آموزان مستمند شرکت کننده در برنامه های قرآنی در اولویت دریافت این تسهیلات و خدمات هستند.

بدون نظر

نظر شما چیست؟